Jordy Nelson Jersey KP Interiors - Novinky

workshop malování

28. July 2018

Mám hroznou radost, že se mi podařilo Sandru přesvědčit, aby udělala workshop malování v Praze, protože její obrazy miluji. Pokud někdo z vás bude chtít být kreativní, zažít prima víkend plný barev a nových technik, tak neváhejte, kapacita je omezena. A navíc si ozdobíte dům nebo byt svým vlastním uměleckým dílem 

 Já tam určitě budu! Strašně se TĚŠÍM. 

 

    workshop  

 

  

Dva naše interiéry v soutěži interiér roku 2017

5. March 2018

V tomto roce jsme nominovali vedle café Slávie, jako komerčního prostoru, i zrekonstruovaný byt na Letné do soutěže interiér roku, tak držte palce, aby některý z nich měl tu čest, stát se vítězem. Moc bych jim to přála.

 

Severský styl bytu 

PF 2018

1. January 2018

Děkuji za rok 2017 a všem přeji ať rok 2018 je plný lásky, úspěchu, zdraví a šťastných chvil.......................Kristina

 

    PF 2018

Nově natáčíme na NOVĚ 2.díl

14. November 2017

Tento díl je rada jak chytře rozdělit prostor obývací pokoj, jídelny a kuchyň a přitom je mít všechny pěkně pohromadě. Pokud nechcete koukat na celý pořad, tak si přetočte na 10. minutu.

http://novaplus.nova.cz/porad/rady-ptaka-loskutaka/video/16997-rady-ptaka-loskutaka-11-11-2017/

 

Pracovna s pokojem pro hosty v jednom

12. November 2017

Spojili jsme pracovnu s pokojem pro hosty, tak aby byly dva v jednom. Rozdělili jsme pokoj obývákovou stěnou s integrovanou televizí na míru, barem a vinotékou. Za touto sestavou je schovaný pracovní stůl se zázemím a pokud nevíte, že tam je pracovna, tak ani netušíte.

 

Jak mít originál na zdi

3. October 2017

Pokud máte nějaké oblíbené téma, něco, co vás v životě provází, fotografii z cest, která pro vás byla zážitkem, cokoliv. Se všemi věci se dá velmi dobře pracovat. Hlavně pokud se jedná o interiér domu, bytu nebo místa, kde trávíte značnou část vašeho života. Stačí důvtip a umět to zakomponovat do konceptu bydlení, například tak, jak jsme to provedli s jednou mou klientkou, která velmi ráda fotí a má blízko k Londýnu. Jakmile mi řekla tuto informaci, hned jsme vybírali z jejích fotografií, která bude nejvhodnější a může ozdobit zeď, která propojuje kuchyň s jídelním koutem. Toto je výsledek práce návrhu, grafiků, tiskárny, tapetářů.

  tapeta Londyn

Proměna domu na Hanspaulce pokračuje

14. September 2017

Jsem si vědoma, že jsem vás dlouho nepotěšila nějakým novým projektem, ale věřte, že jich je plno v procesu a jakmile budou k prezentaci, tak se ráda podělím. Teď bych chtěla dát ochutnat něco málo z projektu, který postupně vzniká tvořením a laděním nového interiéru domu na Praze 6. Někdy bych řekla jak málo stačí, aby dům dostal úplně jiný nádech. Vkládám sem jednu fotku před a druhou v procesu, i když to ještě zdaleka není úplné finále.

 

              

Nová kavárna v Luhačovicích

29. April 2017

Mám to potěšení se s vámi podělit o vznik nové kavárny v Luhačovicích, kde musím pochválit celý realizační tým, protože vše probíhá jak má a vše se stihlo v neuvěřitelném čase a kavárna se 5.5.2017 bude otevírat. Vše se stihlo za neuvěřitelné dva měsíce. Od nabídky, návrh až po realizaci. S tím, že máme vše do posledního detailu, jako je servírování kávy nebo čaje. Květiny se sázejí do květináčů. Pokud budete mít cestu kolem, určitě stojí za to se tam stavit a nasát atmosféru nově zrekonstruované historické vily s moderní kavárnou.

 wall and deco   Luhacovice_Cafe Slavia   Cafe Slavia

Hledám nového kreativce

27. February 2017

Hledám studenta, studentku, který by si rád přivydělal kreativní prací. Požaduji znalost sketch-upu nebo Autocadu, schopnost učit se novým věcem a hlavně pozitivní přístup k práci. Všechno ostatní se dá naučit.

PF 2017

1. January 2017

Chtěla bych vám moc poděkovat za uplynulý rok, který byl pro mě velmi inspirativní, plný změn, nových příležitostí, šťastných i smutných chvil, ale i díky vám, kteří jste ho se mnou mohli částečně prožít, byl jedinečný a za to jsem z celého srdce všem vděčna. Ať máme každý cíle jakékoliv, je důležité, že nějaké máme a co je ještě důležitější, že si za nimi dokážeme jít. Jedním z mých cílů bylo mít práci, která mě naplňuje a baví a to se mi díky vám všem splnilo. Nevím jak vy, ale plně si uvědomuji, že i přes důležitost cílů je cesta ten život. Cesta, kterou jdeme každým všedním dnem a já bych nevyměnila ani jeden prožitý den, protože i když mě někdy srazil na kolena, tak jsem se naučila znovu vstát a poučit se ze svých chyb. Bohužel jsem v tomto ta tvrdohlavá ženská, která si vše musí zažít na svou kůži, aby si na věc udělala svůj názor.

Ať byl váš rok 2016 jakýkoliv, přeji vám všem, kteří se mnou jsou a budou, aby ten nadcházející rok 2017 byl plný nových možností, chyb, ze kterých se poučíte, protože jsme jen lidé a chybovat je lidské a chyby znamenají, že zkoušíte nové věci a tudíž i žijete na plno svůj život a ne život někoho jiného, aby byl plný šťastných chvil a samozřejmě lásky a úsměvu. Lásky k sobě sama. Pro starost o ostatní zapomínáme, že tím nejdůležitějším jsme tu my a že pokud se nenaučíme milovat sebe, takoví jací jsme, tak nebudeme umět milovat jiné. A ať si myslí kdo chce co chce, vždy a se vším musíme začínat nejprve u sebe sama.

 

Krásný nový rok s úsměvem vám všem přeji!                                                                                               Kristina Prokšová

 

PS: toto přání jsem byla nucena napsat znovu, protože moji webmastři mi do webu hodili nějakého šotka a celé přání se mi smazalo bez kopie. Nejdřív jsem se trochu zlobila, že to budu muset vymýšlet znovu, že už si nepamatuji, co jsem psala v tom původním. Co vím ale jistě je, že toto přání je jednou tak dlouhé než to původní. Tak teď nevím, jestli to mám brát, že vše zlé, je pro něco dobré. Je totiž možný, že mě někdo proklíná za moje chytrosti a ocenil by kratší verzi ...  to se omlouvám, ale zrovna jsem to tak cítila.

 

Napište mi zprávu