Nová kavárna v Luhačovicích

29. April 2017

Mám to potěšení se s vámi podělit o vznik nové kavárny v Luhačovicích, kde musím pochválit celý realizační tým, protože vše probíhá jak má a vše se stihlo v neuvěřitelném čase a kavárna se 5.5.2017 bude otevírat. Vše se stihlo za neuvěřitelné dva měsíce. Od nabídky, návrh až po realizaci. S tím, že máme vše do posledního detailu, jako je servírování kávy nebo čaje. Květiny se sázejí do květináčů. Pokud budete mít cestu kolem, určitě stojí za to se tam stavit a nasát atmosféru nově zrekonstruované historické vily s moderní kavárnou.

 wall and deco   Luhacovice_Cafe Slavia   Cafe Slavia

Hledám nového kreativce

27. February 2017

Hledám studenta, studentku, který by si rád přivydělal kreativní prací. Požaduji znalost sketch-upu nebo Autocadu, schopnost učit se novým věcem a hlavně pozitivní přístup k práci. Všechno ostatní se dá naučit.

PF 2017

1. January 2017

Chtěla bych vám moc poděkovat za uplynulý rok, který byl pro mě velmi inspirativní, plný změn, nových příležitostí, šťastných i smutných chvil, ale i díky vám, kteří jste ho se mnou mohli částečně prožít, byl jedinečný a za to jsem z celého srdce všem vděčna. Ať máme každý cíle jakékoliv, je důležité, že nějaké máme a co je ještě důležitější, že si za nimi dokážeme jít. Jedním z mých cílů bylo mít práci, která mě naplňuje a baví a to se mi díky vám všem splnilo. Nevím jak vy, ale plně si uvědomuji, že i přes důležitost cílů je cesta ten život. Cesta, kterou jdeme každým všedním dnem a já bych nevyměnila ani jeden prožitý den, protože i když mě někdy srazil na kolena, tak jsem se naučila znovu vstát a poučit se ze svých chyb. Bohužel jsem v tomto ta tvrdohlavá ženská, která si vše musí zažít na svou kůži, aby si na věc udělala svůj názor.

Ať byl váš rok 2016 jakýkoliv, přeji vám všem, kteří se mnou jsou a budou, aby ten nadcházející rok 2017 byl plný nových možností, chyb, ze kterých se poučíte, protože jsme jen lidé a chybovat je lidské a chyby znamenají, že zkoušíte nové věci a tudíž i žijete na plno svůj život a ne život někoho jiného, aby byl plný šťastných chvil a samozřejmě lásky a úsměvu. Lásky k sobě sama. Pro starost o ostatní zapomínáme, že tím nejdůležitějším jsme tu my a že pokud se nenaučíme milovat sebe, takoví jací jsme, tak nebudeme umět milovat jiné. A ať si myslí kdo chce co chce, vždy a se vším musíme začínat nejprve u sebe sama.

 

Krásný nový rok s úsměvem vám všem přeji!                                                                                               Kristina Prokšová

 

PS: toto přání jsem byla nucena napsat znovu, protože moji webmastři mi do webu hodili nějakého šotka a celé přání se mi smazalo bez kopie. Nejdřív jsem se trochu zlobila, že to budu muset vymýšlet znovu, že už si nepamatuji, co jsem psala v tom původním. Co vím ale jistě je, že toto přání je jednou tak dlouhé než to původní. Tak teď nevím, jestli to mám brát, že vše zlé, je pro něco dobré. Je totiž možný, že mě někdo proklíná za moje chytrosti a ocenil by kratší verzi ...  to se omlouvám, ale zrovna jsem to tak cítila.

 

vánoční poukaz na návrh interiéru

22. November 2016

Nevíte, co dát své drahé polovičce k Vánocům. Už vás nebaví běhat po obchodech a vybírat něco jen proto, že jsou Vánoce a aby jste měli dárek? Spojte příjemné s užitečným. Nabízím vám poukaz na návrh interiéru. Můžete si říct přesně, co byste chtěli. Obývací pokoj, kuchyně, dětský pokoj nebo dokonce celý byt či dům. Nebo stačí prostě zadat částku a na poukaze bude hodnota. Platnost poukazu je neomezený a záleží jen na vás, kdy budete chtít svůj poukaz využít.

 

   

 

příjemné posezení v Bistru navrženém KP Interiors

10. November 2016

Přijďte posedět a načerpat podzimní náladu v Praze na náplavce, pěkně v teple v By the way BISTRU, které vzniklo pod rukama Kristiny Prokšové. Výborně zde vaří, hraje příjemná hudba a je tu epická obsluha. Budu ráda, když mi dáte vědět, jak se vám tam líbí, jaký dojem na vás interiér udělal a co vám v bistru chybí.

 

 

Křesla Halabala se dočkala své slávy

23. September 2016

Před pár dny mi přišly tyto dvě křesla a už teď vím, že se s nimi budu těžko loučit, protože fotky zdaleka nezachycují jejich nádheru. Tato dvě naprosto totožná křesla, zcela nově přetvořena k tomu, aby sloužily dalších 100 let jsou teď k dispozici i Vám. Vážím si věcí, které byly vyrobeny kvalitním řemeslem a s láskou. O těchto křeslech není pochyb.

Nově teď v prodeji dvě totožná křesla, která získala novou tvář, kterou jim propůjčily anglické látky Romo a Villa Nova, které dohromady tvoří nádherný celek a o tom, jak se v nich sedí ani nemá cenu mluvit. Myslím, že každý, kdo jednou v tomto křesle seděl ví, že je ergonomicky navrženo naprosto dokonale. Více informací najdete v prodejní galerii. Jsou to originály a další takové už nebudou, tak pokud se Vám hodí do interieru, neváhejte, aby pak nebylo pozdě.

křeslo halabala      křeslo halabala        křeslo halabala

Originál obrazy do interiéru

12. September 2016

Nově bude v prodejní galerii odkaz na nabídku obrazů od jedné moc šikovné umělkyně a kolegyně architektky. Podívejte se sami, třeba si vyberete nějaký nový doplněk do svého interiéru......http://san-lab.com

  

TOP 10 designérů za měsíc červenec

11. August 2016

Internetový portál BIANO spustil zcela nový internetový magazín, kde teď pravidelně budou připravovat rozhovory s designéry, výběry na dané téma (nejkrásnější zahrady…), tipy a rady v jednotlivých kategoriích apod.

Momentálně uveřejnili článek, kde vybrali top 10 designérů za měsíc červenec, více najdete v odkaze přímo na stránkách https://www.biano.cz/magazin/top-10-designeru-za-mesic-cervenec a je nám ctí, že i KP Interiors je součástí.

Jak se může vrátit investice do interiéru

14. June 2016

Pokud se rozhodnete, že si svůj interiér necháte navrhnout ode mě s láskou a se stylem, jako je interiér tohoto pražského bytu, je možné že se Vám brzy investice vrátí. Jak? Velmi jednoduše. Není to poprvé, co mě kontaktovala nějaká zahraniční produkce, že by ráda v mých, potažmo vašich, interierech natočila reklamu, část filmu nebo nějaký pořad. Tyto natáčecí dny jsou zajímavě honorovány, takže máte své investované peníze minimálně částečně zpět a to nejen za návrh, ale i vybavení.

Nově v nabídce CACOON

13. May 2016

Jak jste si asi všimli, tak v mých projektech se objevují hodně motivy stromů, přírodní materiály a pokud něco jde, tak to zavěsím ze stropu. Tak jako miluji Bubble chair pro svůj naprosto čistý design, objevila jsem i další přírodou inspirované křeslo, které opět visí a dá se v něm sedět, hrát si, relaxovat, no prostě meze se tu nekladou. Cacoon nám navíc umožňuje vybrat si různé velikosti od 1,2m až po 1,8m průměr. Takže vidíte, že veliký cacoon můžeme použít i místo postele, pokud byste se chtěli vznášet nad zemí.

Je tu plná škála možností barev, takže každý si najde tu svou a pokud přeci jen nemáte dost pevný strop, nebo strom, kam byste cacoon pověsili, tak nezoufejte, v nabídce jsou i dřevěné a kovové konstrukce.

S radostí vám mohu sdělit, že pokud se do takového cacoonu zamilujete jako já, můžete si ho u mě objednat.

 

   

Napište mi zprávu