Jordy Nelson Jersey KP Interiors - Nábytek

Nábytek

CACOON je nově v naší nabídce. Cacoon jsou závěsná křesla, nebo vlastně původně hnízda, do kterých se vejde jeden až několik lidí. Záleží jen na velikosti, která se vám vejde do bytu, zahradu nebo kam si jen vymyslíte. Cacoon je inspirovaný přírodou, vychází z tvaru hnízda, které si jeden takový malý ptáček tvoří. Inspirace jako taková přišla z Mexika a angličtí designéři ji dali i život.

CACOON je dodáván ve velikostech 1,2m (ideální pro děti) , 1,5m a double cacoon 1,8m (sem se vejdou pohodlně dva dospělí). Všechny cacoony mají nosnost 200kg.

Ke cacoonu je možné objednat i příslušenství, a to ochrannou síť proti hmyzu a nebo nosné konstrukce, které se vyrábí v dřevěném a kovovém provedení.

   

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chvíli v prodeji, než se prodají dvě totožná křesla Halabala, která získala novou tvář, kterou jim propůjčily luxusní anglické látky Romo a Villa Nova. Naprosto dokonalá ergonomie křesel, nad kterou přemýšleli ještě naši předci se nezapře. Myslím, že každý, kdo jednou v tomto křesle seděl ví, že je ergonomicky navrženo naprosto dokonale. Jsou to originály a další takové už nebudou, tak pokud se Vám hodí do interieru, neváhejte, aby pak nebylo pozdě.

křeslo halabala      křeslo halabala        křeslo halabala

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Knihovna ve tvaru stromu vznikla na zakázku pro jednu klientku, kde jsme chtěli zabydlet stěnu. Opět je to kus nábytku, který bude vždy originálem, protože se uzpůsobuje na míru prostoru, kde bude stát. Dle toho se odvíjí i jeho cena.

 

 strom                           strom dub

Napište mi zprávu